Izmēru tabulas - FACTCOOL

Izmēru tabulas

Apģērbu un apavu izmēri mūsu veikalā atbilst Lielbritānijas izmēru standartam.


Vīriešu apģērba izmēri

Starptautiskais

Krūšu apkārtmērs (collas)

Krūšu apkārtmērs (cm)

Viduklis (collas)

Viduklis (cm)

XS (Extra Small)348628-3071-76
S (Small)369130-3276-81
M (Medium)38-4097-10232-3481-86
L (Large)42-44107-11234-3686-92
XL (Extra Large)46-48117-12236-3892-97
2XL (XX Large)50-52127-13238-4097-102
3XL (XXX Large)54-56137-14240-42102-107
4XL (XXXX Large)58-60147-15242-44107-112

Vīriešu apavu izmēri saskaņā ar ražotāju
Lielbritānijas standartsASV standartsEiropas standartsAdidasNikePumaConverse
5.5638 2/338 2/33938 1/238
66.539 1/339 1/3403939
6.57404040 1/24039 1/2
77.540 2/340 2/34140 1/240
7.5841 1/341 1/3424141
88.5424242 1/24241 1/2
8.5942 2/342 2/34342 1/242
99.543 1/343 1/3444342 1/2
9.510444444 1/24443
1010.544 2/344 2/34544 1/244
10.51145 1/345 1/345 1/24544 1/2
11124646464645
11.512.546 2/346 2/34746 1/246
121347 1/347 1/347 1/24746 1/2
12.513.5484848--
131448 1/348 1/348 1/248 1/248
13.514.549 1/349 1/34949-
1415505049 1/249 1/2-
1516--50 1/251-
 
Sieviešu apģērba izmēri
UKStarptautiskaisKrūšu apkārtmērs (collas)Krūšu apkārtmērs (cm)Viduklis (collas)Viduklis (см)Gurnu apkārtmērs (collas)Gurnu apkārtmērs (см)
62XS (XX Small)307622563281
8XS (Extra Small) 328124613486
10S (Small)348625643589
12M (Medium)369127693794
14L (Large)389729743999
16XL (Extra Large) 40102317940104
182XL (XX Large)42107338443109
203XL (XXX Large)44112358945114
224XL (XXXX Large) 46117379447119

Sieviešu apavu izmēri saskaņā ar ražotāju
Lielbritānijas standartsASV standartsEiropas standartsAdidasNikePumaConverse
2.553535353534 1/2
35.535 1/235 1/23635 1/235
3.56363636 1/23636
46.536 2/336 2/337 1/23736 1/2
4.5737 1/337 1/33837 1/237
57.5383838 1/23837 1/2
5.5838 2/338 2/33938 1/238
68.539 1/339 1/3403939
6.59404040 1/24039 1/2
79.540 2/340 2/34140 1/240
7.51041 1/341 1/3424141
810.5424242 1/24241 1/2
8.51142 2/342 2/34342 1/242
911.543 1/343 1/3444342 1/2
9.512444444 1/24443
 
Bērnu apģērbu izmēri
Lielbritānijas izmērs zēnu apģērbiemBērna vecums Lielbritānijas izmērs meiteņu apģērbiemBērna vecums
XXSB5-6 gadiXXSG5-6 gadi
XSB6-7 gadiXSG6-7 gadi
SB7-8 gadiSG7-8 gadi
MB9-10 gadiMG9-10 gadi
LB11-12 gadiLG11-12 gadi
XLB13 gadiXLG13 gadi

f
Preces pievienotas grozam.